Tänan usalduse eest!

 

Lõpuks ometi Janne ja Hardi abiellusid. 😃
16 aastat ühiselt käidud rada, sai ametliku kinnituse ja meist sai perekond Sarv.
See maikuu päev oli imeline, mis algas ja lõppes varastel hommikutundidel. Üldises plaanis kulges kõik sujuvalt. Paaripanija 20 minutiline hilinemine tegi korraks seest õõnsaks ja keris kerge pinge, aga Veiko lahendas selle võluväel, ilma, et see oleks jätnud mõru maigu. 🙏
Minul, pruudil, oli mõtteid, soove, unistusi pulmapäevaks palju ja olin kindel, et tundidest jääb puudu, et seda kõike teoks teha. Kuid kõik on võimalik, kui valite oma pulmaisaks Veiko. Soovi ja unista mida iganes, Veiko mahutab selle kõik teie päeva mängleva kerguse ja loomulikkusega. Ta lihtsalt oskab.
Me täname Sind, Veiko, veelkord südamest, et tegid meie pulmapäeva selliseks nagu see oli. Täname pulmakülalisi, kelleta see päev ei oleks olnud nii meeleolukas, südamlik ja üllatusterohke.
Aitäh meie ilutegija Sandra Rätsep-Kirss (Make-up Artist by Sandra R-K), siiras tänu armas foto-ja videograaf Reti Kokk, täname tseremoonia muusikuid Emma Sepp ja Kaspar Kiisk, aplaus pulmabänd Kardemonile, täname maitsva toidu eest Jaagumäe catering ja soojad kallistused meie lähedastele ning abilistele.
Armastusega Janne ja Hardi
———————————————————————————————————————————

Üks suurepärane pidu on nüüdseks selja taga, kuid mälestused sellest nädalavahetusest jäävad meiega veel kauaks ajaks. Täname kõiki külalisi, kes austasid meid oma kohalolekuga. Te olite just need inimesed, kellega varajaste hommikutundideni tähistada. Täname ka kõiki tegijaid, kes aitasid meil teoks teha meie unistuste pulmapäeva: Diana Timberg – hotell Lydia sviit oli lihtsalt hämmastav; videograaf Priit Ladva (Video5), fotograaf Merle Värv, pulmaisa Veiko Veiert, Tartu Linnamuuseum, Alen Veziko, registreerija Olavi Ilumets, dekoreerija Krislyn Prants (Loomist Väärt Elamused), Vidrike Puhkekeskus, Sleepwalkers, Chez Andre´, Fotobooth Estonia, Tulekild, DJMarko Kiljak, naiste tantsuõpetaja Kristi Möldri (Dance with Kristi), Sulbi Külateater Airika Saamo juhtimisel ja muidugi ka Tanel Padar & The Sun koos Genkaga. Aitäh teile kõigile! 🙂

Birgit ja Aimar


Tere, armsad!
Annan tagasisidet enda pulmapeo kohta. Tundub tõesti uskumatu, et kõik sai minna nii perfektselt kuni iga pisidetailini. Selle kõige taga oli enneolematult vinge meeskond, mistõttu sujus kõik mängleva kergusega.
Juhul, kui keegi siit alles otsib endale tegijaid, siis panen kirja need, kes meie päeva niivõrd fantastiliseks tegid, ning keda tõepoolest julgen ka kõige nõudlikumatele rahuliku südamega soovitada!
Peokoht: Ojako Puhkekeskus
Pulmaisa: Veiko Veiert
Bänd: Sleepwalkers
Paaripanija: Kalle Kõiv
Dekoreerija: Pruutpaar OÜ
Florist: Karin Purde
Meik ja soeng: Marian Koppel
Videograaf: Marko Koks
Fotograaf: Christo Neemre
Kohakaardid, lauaplaanid jms: Jelena Past
Pulmatort Sweet Design Catering

Birgit ja Rivo


Suvesündmuse tagasiside töötajatelt

Õhtujuht oli suureks üllatuseks. Kõik oli väga suurepäraselt organiseeritud.
Õhtune programm oli väga hariv ja tore ning meeldis väga , et oli inimene, kes seda läbi viis ja rahvast ikkagi koos hoidis
Õhtujuht väga hea mõte, aitas rahva hoida koos ja vältida rahva „gruppidesse jagunemist“.
Kindlasti oli õhtul kirss tordi peal ÕHTUJUHT-lihtsalt fantastiline huumorisoonega õhtujuht, see andis väga palju minu arvates juurde, kuna inimesed ei olnud eraldi gruppides ning vahva oli koos ühiseid mänge mängida ja koos naerda ning inimesed said oma igapäeva rutiinist sel hetkel välja.  Super!!! 
Õhtuse aja organiseerimise kohta saab öelda vaid head. Tore oli see, et meid kõiki suudeti koos hoida ja kõik ka võtsid ilusasti tegevustest osa
Õhtune aeg- see oli nende aastate jooksul üks parim, ühistegevusega hoidsime meeskonna koos  ja kõik said osaleda.
Seekord oli tegevust palju ja see oligi vahva. Õhtujuht oli väga tore, see liitis seltskonnad kokku ja ei lasknud asjal laiali vajuda.
Õhtune aeg oli minu  oldud tööaja suveüritustest kõige vahvam. Õige mõte on kasvõi osa õhtust ära organiseerida, et kallid kolleegid laiali ei jookse. Natuke teeb nüüd murelikuks see, et latt on kõrgele tõstetud.  Aga ma arvan, et näiteks teist korda sama inimest kasutada ei oleks probleem
Väga meeldis õhtune koosviibimine ja õhtujuht oli super.
Õhtujuht oli tõeliselt hea, seltskond püsis  koos, naerda sai kõvasti.
Väga hea lahendus oli õhtujuht, suutis hoida gruppide tekkimist.
Õhtust rääkida, siis see oli kõige parem nendest koosolekutest, kuna oli nii tore õhtujuht.
Ja siis-see, et oli organiseerinud õhtujuhi – jackpot, minu meelest oli nende aastate jooksul esimest korda, kui kõik olid koos, naersid, võtsid igast üritusest osa. On olnud ka neid kordi, kus peale õhtusööki nats ollakse koos ja siis vajutakse kuhu iganes.


Suured tänud sulle! Jäin ise õhtuga väga rahule ja külalistelt saadud tagasiside on ka ainult ülivõrretes:)  Kiideti sinu oskust õigeid mänge ja õhtu sujuvust organiseerida.

Jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks!
Kristiina


„Lea 45“ juubel – ehk tegelikult DIANA 35-s juubel
Leidsin Veiko olles osalenud ise varem tema poolt juhitud üritustel.
Tänu Veikole sai peetud minu suurejooneline 35-s juubel, nime all „Lea 45“. Paljud peo külalised olid omavahel võõrad ning arvasin, et erinevate tutvusringkondade vahel ei pruugi head sünergiat tekkida. Veiko oli selle eelarvamuse kummutanud esimeste minutite jooksul.  Terve õhtu oli sisustatud väga lõbusate viktoriinide, laulude ja mängudega.  Kõik tegevused olid Veikol endal välja mõeldud, seega jäi ära minu jaoks lisakohustus mõtlemaks „mida me võiks lõbusat teha?“  Võin julgelt kinnitada, et peetud pidu „Lea 45“ oli kõige lõbusam ja meeldejäävam sünnipäev minu elus üldse. Paljud külalised küsisid Veiko kontakte ning tean, et Veiko on olnud peojuhiks juba nii mõnelgi minu sõprade üritusel. Siiani on seda pidu meenutatud ja ikka peojuhti kiidetud . Veiko jaoks on kõik üritusel osalejad võrdselt head sõbrad.  Ta ei kaota kunagi kontrolli enda rolli üle ning kohandab tegevusi vastavalt rahva meeleolule.  Julgen Veikot kindlalt soovitada mis iganes õhtu juhiks ning teie pidu jää

Jääb alatiseks meelde!

Diana Lepits


Tahame tänada väga kordaläinud peo eest! Ilma Sinuta ja teiste supertegijateta poleks see pidu nii õnnestunud saanud. Jäime kõigega väga-väga rahule, kõik oli täpselt nii kui peab ja sellest sai meie elu ilusaim päev!

Tervitustega ja uusi kohtumisi ootama jäädes

Merle ja Fred


Kadi ja Taavi pulm Villa Müllerbeck Otepää

Aitäh, Veiko! Tänu Sinule oli meie pulmapidu südamlik ja romantiline, stiilne ja väljapeetud, kuid siiski lõbus, huvitav ja meeldejääv! Sinust õhkuv sõbralikkus kiirgas ka kõikidest sinu tegemistest. Meie külalised kiitsid Sind ja mõni neist arvas, et oled meie ammune tuttav 🙂 Sinus oli kõike parasjagu – Sa ei olnud pealetükkiv, kuid olid alati olemas, kui vaja ja suutsid haarata tegevustesse, jättes samas ka piisavalt aega suhtlemiseks ja ilusate hetkede nautimiseks.

Loodan, et me kohtume veel kunagi mõnel sündmusel!

Edu soovides

Kadi ja Taavi


Ave ja Tanel pulmKolu kõrts Eesti Vabaõhumuuseum

Veikoga pulma korraldada oli väga lihtne. Ta leidis meie jaoks alati aega ning oskas suunata just sinna kuhu vaja. Oma sõbraliku ja koostöövalmis suhtumisega võidab ta inimeste poolehoiu ilma vähimagi pingutuseta ning see mõjub hästi kogu peo toimimisse:))Ürituse läbviimsel oskab olla paindlik ning tegutseda vastavalt olukorrale. Kui tekib vajadus asju ümbermängida, siis võib kindel olla, et see ka õnnestub. Oma tööd teeb ta rõõmu ja südamega ja see ongi väga oluline, et kõik olekski täpselt nii nagu peab:)Edu Sulle ning ma olen kindel, et me kohutme veel ka edaspidi!:)

Ave&Tanel


Veelkord suured-suured tänud meie tähtsa päeva korraldamisel!

Sind oli just nii palju kui vaja, alati täpne ja õigel ajal õiges kohas. Tore, et olid justkui vana hea tuttav ja sõbralik semu, kelle peale sai loota!

Eriti meeldisid meile Sinu korraldatud mängud, need olid meile vahvaks üllatuseks ja rahvale meeldivaks meelelahutuseks. Meile ja külalistele meeldis Sinu sümpaatne hääl ja peotempo. Lahe oli peo lõpukulminatsioon, kus kõik käis mõnusa rütmiga – pruudipärg, kimbu viskamine ja laterna saatmine, tordi söömine. Nii mitmed pulmakülalised tulid tänama toreda pulmaisa ja viisakate mängude eest! Meeldiv oli selle päeva juures see, et kogu pulmapidu sujus ladusalt ja kõigi jaoks suurepäraselt.

Edu Sulle!

Uute kohtumisteni!

Soovitame Sind soojalt!

Kadri ja Mairon

Vihula mõis


Pean siin eelpool kirjutajaga nõustuma. Ma olen näinud väga paljude pulmaisade tööd ja arvasin, et olen kõik Eesti tipud ära näinud aga ikka juhtub vahest ka üllatajaid.

Üks selline oli ka Veiko, kellega kohtusime mõned nädalad tagasi pulmas. Kohe esimesest hetkest oli selge, et tegu on tasakaaluka aga lõbusa mehega. Mis meie jaoks kõige olulisem, ta tuli alati meie juurde öeldes umbes ette kuna me peame valmis olema lavale astuma. Selline käitumine annab meile hea võimaluse valmistuda esinemiseks just nii nagu me seda teeme. Mõni pulmaisa ootab, et bänd oleks kogu aeg valmis lavale tormama aga selline valvesolek väsitab rohkem kui laval olemine. Veikoga seda valvesoleku tunnet ei tekkinud.

Tema mängud olid maitsekad ja huvitavad. Rahvast suutis ta ohjeldada ka siis kui pidu juba hilisemasse faasi jõudis ja mõned ka veidi ülemeelikuks muutusid.

Kindlasti kuulub Veiko nüüd ka minu soovituste nimekirja kui üks oma ala tegijatest.

Esko

www.sleepwalkers.eeMeie imetore pulmapidu toimus Lõuna-Eesti haljaste küngaste vahel!
Suur, suur tänu Sulle, Veiko, super pulmapeo eest ! Kohtudes esmakordselt Veikoga jäi kohe temast ülihea mulje. Jäi tunne, nagu oleks tegu olnud minu, mu mehe ja Veiko ühise pulmaga. Tema väljapakutud ideed sobisid meile just täpipealt. Veiko aimas väga täpselt ära meie mõtted ja olemuse, millisena me ise oma pulmapidu ette kujutasime.
Veiko on väga hea suhtleja, avatud ja kindlasti väga huvitav karakter. Me ei soovinud pulmaisa, kes oleks oma tegemistes ja olemises pealetükkiv ja tüütu. Ning kindlasti ei oleks meile vastuvõetav tobedad ja labased allapoolevööd mängud ja naljad. Sellisel juhul poleks me Veiko kasuks otsustanud. Veiko on hea maitsega pulmaisa !
Julgen soojalt soovitada, kes tahab endale meeldejäävat ja kordaläinud pulmapidu, siis selle garanteerib Teile mõnusalt sõbralik Veiko Veiert !
Suur tänu Sulle !
Kaija ja CO !AET 30 juubelipidu
Al Mare Grill

Veiko tundus sünnipäeval nagu vana sõber, mitte palgaline “tolategija”. Kõik mängud ja tegevused olid väga lõbusad- ja mis peaasi, sõbralikud- mängude põhipoint ei olnud see, et kellegi üle naerda saaks või et kedagi lolliks teha. Samuti oli mängudes osalemine vaba, kedagi ei tiritud kuhugi vastu tahtmist. Olen tavaliselt igasuguste väljaspoolt võetud õhtujuhtide vastu, aga seekord oli küll väga tore elamus ja see tegi sünnipäevapeo 100X toredamaks.

Veiko kohta ütleks, et teda oli just meeldivalt parasjagu, st. ta ei olnud liiga esiletükkiv nagu vahel peojuhtidega on, samas tegeles rahvaga piisavalt. Üldse oli sellise mõnusa olemisega poiss. Päris kindlasti julgeks tema teenuseid edaspidi kasutada

Kohtumisteni,
AetJaana ja Kaupo pulm
Pinska külalistemajas Viljandimaal

Veikoga kohtusime esimest ja ainsat korda kuu enne pulmi. Siinjuures on paslik märkida ka meie suhteliselt tavapäratu kohtumispaik – sünnitusmaja (oleks tahtnud olla kärbsed seinal ja näha ta näoilmet, kui Veiko sai teada kus toimub pruutpaariga kohtumine). Veiko jättis meile kohe väga sümpaatse ja sihikindla mulje. Ta oskab nõu anda kõikides pulmadega seotud küsimustes ja teda tasub usaldada. Tema soovitatud bänd Rulli Magneetik vastas igati meie ja külaliste ootustele. Kahju ainult, et tapvalt kuum ilm ei lasknud bändi esimesi muusikalisi ülesastumisi täiel määral nautida.

Kui võrrelda Veikot kuningas Louis XIV-ga (eelkõige kuulus ütlusega „Riik, see olen mina”), siis Veiko on tema täielik vastand st. mittemingisugust mina ise käitumist. Veiko oli kogu peo vältel tõeline professionaal – ta suutis panna kõik külalised käituma ühtse meeskonnana, mis üle 100 inimesega pulma puhul on meie arvates ülitähtis. Tänu sellele saime ka meie peost osa võtta ning kõike nautida.

Suur tänu sulle, Veiko, et aitasid meie päeva veelgi ilusamaks muuta!

Jaana & KaupoHelen ja Indrek Gutmann’i pulm
Saku mõis

Kutsusime Veiko Veierti pulmajuhiks. Valiku aluseks oli positiivne info tuttavatelt, sama positiivset infot jagame ka meie peale oma tähtsündmust.

Väheke Veikost:
Veiko on kõva häälega ja hea sõnaga, kus on vaja öelda, seal on öeldud ja kõik on kuulnud. Veiko hoiab sündmuse kenasti kontrolli all ja sisutiheda. Eelnevalt koostatud kava on vundamendiks huvitava sündmuse läbiviimisel ning kogemused erinevates olukordades toime tulla teevad sujuva sündmuse.
Külalised kiidavad ja uurivad, kas oli tegemist meie sõbraga, kes tuli appi pulma läbiviima – selline hea suhtleja on Veiko.
Lühidalt, meie soovitame, Veiko on lihtsalt: avatud, sõbralik, enesikindel, hea esineja ning kannab head hoolt tegevuse käigus ilmnevate küsimuste eest! Lõpuks on veel hea meel kah, et üks sõber oli pulmas rohkem.

Asi aetud, ja pidu peetud!
Helen ja Indrek Gutmann


GRUNDFOS Pumps Eesti suvepäevadLeidsime Veiko tuttavate kaudu, kui otsisime õhtujuhti ettevõtte suvepäevadele. Tema poolt tuli kohe huvitav temaatika ja ka sobiv ajakava. Kogu üritus oli Veikol korralikult ettevalmistatud ja teostus oli otsast lõpuni ilusti kontrolli all, ta oli justkui igalpool ja kõigi jaoks koguaeg olemas. Suhtlemisel on Veiko väga sõbralik ja mõne aja pärast oli ta täitsa nagu üks omadest. Samas ei tekkinud inimestel kordagi pealetükkivat tunnet- kõik käis läbi mahlase huumori ja seltskond oli seetõttu osavõtlik.
Kokkuvõttes tulid meil välja ühed lõbusamad ja meeldejäävamad suvepäevad üldse. Hiljem paljud küsisid, et huvitav, kuidas teda küll varem nähtud-kuuldud ei ole? Nüüd oleme Veiko teenuseid kasutanud mitmel korral hiljemgi ja alati on tal olnud midagi uut ja huvitavat varuks. Julgen Veikot kindlalt soovitada, sest oma töö teeb ta suurepäraselt ära ja pisut saate kauba pealegi-:)

Vahur Varvas
GRUNDFOS Pumps Eesti OÜ
Lindström OÜ suvepäevad
Piusa Ürgoru Puhkekeskus

Mõeldes tagasi suvepäevadele ning Sinule, kui ürituse eestvedajale, siis meenub ainult positiivne. Mulle meeldib Sinu juures väga Sinu leidlikus ja improviseerimisoskus, oled “paindlik” ja tegutsed vastavalt olukorrale. Lisaks oled väga kaasahaarav, positiivse ning muheda hoiakuga- seega soovitan Sind soojalt.
Tänan Sind väga õnnestunud suvepäevade eest ! Need olid mu elu esimesed ja tänu Sinule ka väga meeldejäävad suvepäevad.

Parimate soovidega,
Katrin Fjodorova
Lindström OÜHarku Vallavalitsuse EV aastapäevale pühendatud sündmus
120 külalist

Peojuhile suured tänud ! Kõik oli selge, konkreetne, arusaadav ja tegevus sujus. Esmakordselt ei olnud mul vajadus endal minuteid lugeda ja migrofoniga ringi käia, kõik korraldus oli tema poolt. Kõik toimis hästi.

Mailis Kess
Harku Vallavalituse kultuurispetsialist


Markose 9 aasta sünnipäevapidu
Kaluri Mängutuba

Mõtteid ja tagasisidet oli mitut laadi, teen seda järjestikuste punktidena:

1. 9 a. sünnipäevalaps ütles, et oli lõbus, see on väga oluline punkt
2. vanavanemad said õnnelikeks, et neid ka kaasati, eelnevate pidude suur probleem on olnud, et laps on fookuses aga vanavanemad tahavad ikka ka tähelepanu kui nad juba kutsutute seas on
3. külalised olid erinevatest tutvustest ja enne teie saabumist olid kõik mööda nurki laiali, mängud aga koondasid neid
4. pärast teie lahkumist ei olnud enam mitut seltskonda vaid kõik nö. tundsid teineteist ja mängisid vabalt koos
5. mängud eakohased kõigile, isegi meie teine poiss 3 a mängis peaaegu kõike hea meelega kaasa
6. üllatused-auhinnad muidugi meeldisid

Kokkuvõtteks oleme kindlasti nõus teiega ka edaspidi koostööd tegema.

Kõike head.
Milla
Kaluri Mängutuba


Ergo 30 juubelipidu
Villa Nõva

Pidu oli väga hea ning külaliste tagasiside on ainult positiivne olnud. Minu üllatuseks läks rahvas isegi väga ilusti kõigega kaasa ning mingisugust ninakrimpsutamist ei märganud kellegi poolt. Väga kiideti seda luuletuse ühislugemist ning tutvustusvoorus kuuldud lugude üle naerdi veel terve ülejäänud õhtu. Peamine oli, et sünnipäevalaps Ergo ka oma peoga väga rahule jäi ning kogu üritus lõppes alles hommikul kella kaheksaks…

Oli väga meeldiv Sinuga koostööd teha ja ehk kohtume ka tulevikus.

Kristin


Kopli lasteaia jõulupidu

Kopli Lasteaeda külastas Põhjamaalt kõige kõige parem jõuluvana.  Meie lapsed, lapsevanemad ja õpetajad on ütlemata tänulikud Sinule.  Sa tõid rõõmu mitte ainult lastele vaid ka täiskasvanutele.

Soovime Sulle ja Sinu lähedastele ilusat aasta lõppu ja kõige paremat uueks aastaks.

Kes teistele nii palju rõõmu toob on ikka üks ütlemata hea inimene.

Kopli lasteaia väikesed ja suured.